Yandex.Metrica
Hoşgeldin! Lütfen giriş yap ya da kayıt ol.

Gönderen Konu: Team Speak 3 Bozuk Görüntü Hatası Çözümü  (Okunma sayısı 100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Horizon

• Üst Yönetim Makamı
  • TruckSamp
  • *
  • Horizon
    • Profili Görüntüle
Team Speak 3 Bozuk Görüntü Hatası Çözümü
« : 26 Temmuz 2018 - 20:05 »
Bu konu yüksek ihtimal yardımcı olacaktır.

hata ile ilgili örnek.

Fotoğraf 1:  Çözümü için gerekli .dll buran indirebilirsiniz. https://www.dlldosyaindir.com/api-ms-win-crt-string-l1-1-0-dll/ NOT: Bigisayarınızın   kaç bit olduğunu ve işletim sisteminin hangisi olduğuna dikkat edin ve ona göre indirin.

Hata penceresi içerisindeki  hangi ".dll"'nin bozuk olduğunu bildiriyorsa o ".dll"'yi yeniden indirin ve klasör'ün içine atarken "var olan dosya ile değiştirilsin mi"sorusuna değiştir tıklayın. (fotoğraf yazısında ki siteden)
Eğer eksik varsa tekrar bildirir yoksa program çalışır.

Peki .dll nasıl yüklenir?;
Öncelikle bu siteden (bkz. https://www.dlldosyaindir.com/) eksik .dll'mizi buluyoruz ve fotoğrafın altında belirttiğim gibi önceliklere dikkat ediyoruz kontrollerimizi yaptıktan sonra  indiriyoruz. Sonra inen .dll'mizi windows'un kurulu olduğu klasörün içine atıyoruz Daha sonra;
Windows 32 bit işletim sistemi için   C sürücüsü içerisinde Windows içerisinde System32 (C:\Windows\System32) klasörüne atıyoruz ve TS3'ün kurulu olduğu klasöre atıyoruz. Bunları yaptıktan sonra hala çalışmadıysa benimle iletişime geçiniz.

Windows 64 bit işletim sistemi için  ı C sürücüsü içerisinde Windows içerisinde SysWOW64 (C:\Windows\SysWOW64) klasörüne ve C sürücüsü içerisinde Windows içerisinde System32 (C:\Windows\System32) klasörüne atıyoruz bunların sonunda ise TS3'ün kurulu olduğu klasöre atıyoruz. Bunları yaptıktan sonra hala çalışmadıysa benimle iletişime geçiniz.

Bigisayarımın kaç bit olduğunu nasıl öğrenirim?;
Masaüstü'de Bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler sekmesine tıklayınız ve gelen ekranda yazması gereklidir yazmıyor ise windows+r tuşlarına basarak çalıştırı açınız ve "dxdiag" yazınız açılan pencerede evet veya hayır tıklayınız ardından gelen pencerede "Sistem" adlı menü'deki "İşletim Sistemi"'nin karşısında yazanlara bakınız.

EĞER BU KONU'DA YARDIMCI OLAMADIYSA KESİNLİKLE SORU CEVAP (TS3) ADLI BÖLÜMDE KONU AÇARAK SORUNUZU VEYA SORUNUNUZU BELİRTİN.(!)